Jdi na obsah Jdi na menu

VRH AA 2017

22. 9. 2017

Zdravíme Vás přátelé!!

Jsme tři sourozenci, kteří se narodili rodičům Taře Černá orchidej a Guliverovi z Fideláku. Naše o rok starší sestra se jmenuje Ygritte a má stejné rodiče jako my. 

My jsme se narodili v noci 16.9. 2017. Jsme dvě fenky a jeden sameček. Původně si lidská smečka myslela, že budeme jen dvě štěňátka, ale nakonec, když se po pár hodinách spánku vrátili, našli v boudičce místo dvou válečků tři. Narodili jsme se zdraví a bez jakýchkoli vad. I naše maminka zvládla vše v pořádku a v klidu, však už je taky zkušená matka a navíc ví, že my už jsme její poslední štěňátka.

Zatím jsou všechny naše dny stejné. Nnic nevidíme a neslyšíme, takže buď spinkáme nebo jsme přilepeni u mamky na cecíku a nacpáváme si břicha. To se nám daří velice kvalitně, protože se už dotýkáme hranice krásných 200g, kdy bude naše porodní váha zdvojnásobena.

dsc_0059.jpg dsc_0082.jpg

 

 

 

 

 

 

 

26.9. 2017

Krásný den přátelé!

Znovu se vám hlásime s novinkami z našeho domova. Tedy těch novinek zatím moc není, snad by ale bylo dobré říct, že se nám krásně daří nabírat váha a zdravotně jsme na tom velice velice dobře. Tento týden se dokonce lidští rodiče shodli i na našich jménech. O jménech nás holek rozhodovala rodina naší maminky Tary. A protože rádi cestují, nese ta menší z nás jméno (A)Alaska a ta větší jméno (A)Arya, po té nejstatečnější dívce. O jméně našeho brášky rozhodovala strana otce Gulivera a po dlouhé debatě se usnesli na jméně (A)Ašrak.

My se zatím loučím, ale zanedlouho se znovu ozveme, protože jiz brzy nás čeká otevření očí.

alaska.jpg  arya.jpg

 

 

 

 

asrak.jpg      

 

5.10. 2017

Ahoj kamarádi!!

Hlásíme se vám s další novinkou (a že jich teď bude jen přibývat)! Už před pár dyn se náš brácha poprvé začal koukat na svět. My holky jsme ho napodobily až po dvou dalších dnech, ale teď už jsme všichni na stejné vlně. Nejen to, že už koukáme, ale už se i pomalu stavíme na nohy. A právě proto, že už jsme takto velicí, budeme se v pondělí stěhovat do obýváku, kde budeme moci sledovat veškeré dění a taky se budeme pomalu učit od mamky se starší segrou Xantipi, jak hlídat a jak přeprat kocoury.

Jako důkaz toho, že už i my se můžeme koukat na vás, přikládáme hromadnou fotku, která se povedla úplnou náhodou. Jelikož vidět znamená objevovat a my se normálně vždy rozutečeme na všechny strany.

trio.jpgduo-.jpg