Jdi na obsah Jdi na menu

Loučení

V neděli 2.srpna 2015 se konala Speciální výstava pražských krysaříků v Hostouni.

V kategoriii feny černé s pálením ve třídě mimo konkurenci jsem předvedla fenku EVIČKA Černá orchidej, narozenou 8.11.1998, dceru CIDA z Hrádku Kunratic a KAZI Královnin skvost.

Předvedla jsem ji proto, že tato fenka ve svých 17ti letech je v nádherné kondici, sice málo vidí ale není slepá, málo slyší ale není hluchá, má méně zubů ale není bezzubá, má ještě krásnou hustou srst i když již  více líná, její hnědé znaky už nejsou hnědé ale úplně šedivé, chodí pomalu ale chodí sama, nejen se vyvenčit ale i projít kolem domu a po zahradě i si zaštěkat se smečkou u plotu. Její zdravotní potíže jsou pouze dle rtg v ramenním kloubu, který již nefunguje ta jak má. 

A toto je moje poslední vystoupení v kruhu na výstavách PK (nebyla jsem často, nebylo to moje hobby). Loučím se tímto i s prací na CHS Černá orchidej. 

Chovatelská stanice  k mé neskonalé radosti ale nekončí, podařilo se najít aktivního pokračovatele přímo na jejím odchovu. Já již budu  jen poskytovat případné rady a věřím, že nebudu litovat a že moje práce nezanikne. 

 

 

dscn0525.jpgdscn0517.jpgdscn0514.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář